Odblokuj ukryte supermoce swojego iPhona, iPada i zacznij oszczędzać cenne godziny swojego czasu. Odkryj i naucz się aplikacji „Skróty” !

SPRZEDAŻ OTWARTA do 15.05.2024 godz.23:59

Czy wiesz, że ...

Poza takimi aplikacjami jak „Poczta”, „Kalendarz”, „Safari” czy „Notatki” Apple udostępnia swoim użytkownikom również darmową aplikację  Skróty.

Aplikacja pozwala na proste automatyzowanie powtarzalnych czynności, które wykonujesz każdego dnia. Dzięki Skrótom zaoszczędzisz mnóstwo czasu i zwiększysz wydajność swojej pracy. Jeśli lubisz personalizować swojego iPhona, iPada czy Maca i oszczędzać czas to Skróty są dla Ciebie.

Odtwórz wideo

Zobacz czym jest aplikacja „Skróty”

Aplikacja pozwala na proste automatyzowanie powtarzalnych czynności, które wykonujesz każdego dnia. Dzięki Skrótom zaoszczędzisz mnóstwo czasu i zwiększysz wydajność swojej pracy. Jeśli lubisz personalizować swojego iPhona, iPada czy Maca i oszczędzać czas Skróty są dla Ciebie.

Zobacz przykład tworzenia  Skrótu 

Co to jest "Skrót" ?

Skrót to mała automatyzacja utworzona w aplikacji Skróty,  która ma wykonywać dla Ciebie sekwencję różnych czynności. Możesz uruchomić ją tapnięciem w ikonkę lub może uruchamiać się automatycznie według wcześniej zdefiniowanych kryteriów (np. o wskazanej porze dnia, kiedy pojawisz się w danej lokalizacji, etc.)

Jak to działa ?

🟣 Określasz jakie sekwencje czynności chcesz zautomatyzować 🟣 Odzwierciedlasz tę kolejkę czynności w aplikacji Skróty 🟣 Umieszczasz ikonę skrótu na ekranie i uruchamiasz tapnięciem w nią 🟣 Skrót może być również uruchamiany automatycznie 

Czy dam radę nauczyć się Skrótów ?

A dlaczego nie ! Do nauki skrótów nie trzeba żadnego doświadczenia informatycznego, a już na pewno programistycznego. Skróty są dla każdego a ich tworzenie polega na metodzie „przeciągnij i upuść”. Wymagane jest tylko odpowiednie wprowadzenie do aplikacji.

ZOBACZ PRZYKŁADY SKRÓTÓW które zrobisz w kursie:

Fiszki językowe
z lektorem

Skrót, dzięki któremu nauczysz się słówek w dowolnym miejscu i każdej wolnej chwili. Skrót działa zarówno z wymową lektora jak i bez.

Dodaj produkty z listy
do listy zakupów

...pozwala na wygodne tworzenie listy zakupów z bazy produktów, które wcześniej dodasz do Skrótu

Odczytaj mi raport dnia

...Skrót głosem lektora podsumuje nadchodzący dzień - zaprezentuje pogodę, wydarzenia z kalendarza i przypomnienia, pokaże rówież 10 najnowszych informacji ze świata

Znajdź zaparkowany
samochód

...zdarza Ci się zgubić auto na parkingu galerii? Skrót pomoże Ci zapisać miejsce parkowania z podaniem informacji dodatkowych oraz zdjęciem zaparkowanego auta

Wyślij e-mail 'spóźnie się' do uczestników spotkania

...Skrót automatycznie pobierze uczestników spotkania z kalendarza, wyśle do nich wiadomość o Twoim spóźnieniu oraz przesunie spotkanie w kalendarzu

Dodaj napis "za głowę" do zdjęcia portretowego

...Skrót utworzy trzy warstwy zdjęcia , z czego środkową będzie podany przez Ciebie tekst

Wyślij SMS, że już wracam

...Skrót może działać w pełni automatycznie. Kiedy zbliżysz się na określoną odległość do domu, Skrót sam wyliczy ilość km i czas powrotu i poinformuje Twoją bliską osobę

Pakowanie sprzętu do pracy

...ten Skrót mocno wspiera mnie w przygotowaniu i pakowaniu większej konfiguracji sprzętu zależnie od charakteru zlecenia

Jedyny w Polsce kurs on-line ze Skrótów

dlaczego warto poznać aplikację „skróty”:

Aplikacja "Skróty" jest darmowa

...więc wystarczy opanować Skróty i możesz korzystać bez żadnych ograniczeń

Koszt kursu to tylko ułamek ceny iPhone'a czy iPad'a

...a w pełni wykorzystasz jego możliwości, zaoszczędzisz czas i pieniądze

Do pobrania ponad 100 gotowych przydatnych Skrótów

...i już samo to zrewolucjonizuje to jak korzystasz ze swojego iPhone'a czy iPad'a

Nie potrzebujesz żadnej wiedzy początkowej

...Skróty sa dla każdego i każdy może być w nich Mistrzem. Wystarczy poznać aplikacje a znikną wszystkie bariery.

Wykorzystasz na maksa swojego iPhone'a i/lub iPad'a

...i spersonalizujesz go tak by usprawnić swoją pracę i życie prywatne

To naprawdę świetna zabawa

...i jeszcze więcej satysfakcji, kiedy Twój iPhone wykonuje prace za Ciebie

Przyspieszysz swoją pracę i pomożesz swoim bliskim

...bo Skróty to automatyzacja a automatyzcja to większa wydajność

Już od pierwszych lekcji poczujesz moc tworzenia

...Skrótów i nieograniczone możliwości tej aplikacji

W KURSIE ZNAJDZIESZ :

0
Modułów
0
lekcji
0
godzin video
0
skrótów

OPINIE KURSANTÓW:

Zanim kupisz kurs, zobacz co dostajesz 

Kurs Online „Ogarnij Skróty na swoim iPhonie/iPadzie”

Poznaj niesamowite możliwości aplikacji „Skróty” od Apple. Zwiększ swoją efektywność dzięki tworzeniu różnych automatyzacji na Twoim iUrządzeniu.

Chcesz dołączyć ? Dowiedz się jak:

Kurs Shortcuts

Równowartość 3-dniowego szkolenia stacjonarnego z automatyzacji na platofmach iOS, iPadOS

Natychmiastowy dostęp do ponad 125 lekcji instruktażowych. Możesz przechodzić kurs wielokrotnie, robić powtórki.

Ponad 100 gotowych przydatnych automatyzacji w formie Skrótów do pobrania

Stałe wsparcie eksperta. Utkniesz na czymś, piszesz komentarz do lekcji a ja od razu pomogę

System do zarządzania zadaniami zawarty w kursie - bonus dzięki któremu zrezygnujesz z płatnych aplikacji do zarządzania zadaniami

Rabat na zestaw automatyzacji dla branży beauty oraz trenerów personalnych i fizjoterapeutów pozwalający na całkowite zrezygnowanie z płatnych aplikacji

Wartość to 3000 zł. Teraz możesz kupić za 349 zł brutto 👇

Kurs Online "Ogarnij Skróty na swoim iPhonie/iPadzie"

*bezpieczny zakup – możliwość zwrotu w ciągu pierwszych 14 dni 

**pakiety różnią się jedynie okresem dostępu (12 i 24 miesięcy)

349 PLN gwarancja satysfakcji - możliwość zwrotu w ciągu 14 dni
 • opłata jednorazowa /dostęp na 12 m-cy
 • dostęp do całej zawartości kursu odrazu po zakupie
 • wszystkie lekcje w formie video
 • uczysz się kiedy chcesz
 • wystawiam fakturę VAT 23 %
 • stałe wsparcie autora kursu
 • wiedza od początkującego do eksperta
 • możliwość pobierania wszystkich Skrótów (100+)
 • darmowe aktualizacje (np. zmiany przy aktualizacjach iOS/iPadOS)
 • bonusowy zestaw skrótów do zarządzania projektami i zadaniami
449 PLN gwarancja satysfakcji - możliwość zwrotu w ciągu 14 dni
 • opłata jednorazowa /dostęp na 24 m-ce
 • dostęp do całej zawartości kursu odrazu po zakupie
 • wszystkie lekcje w formie video
 • uczysz się kiedy chcesz
 • wystawiam fakturę VAT 23 %
 • stałe wsparcie autora kursu
 • wiedza od początkującego do eksperta
 • możliwość pobierania wszystkich Skrótów (100+)
 • darmowe aktualizacje (np. zmiany przy aktualizacjach iOS/iPadOS)
 • bonusowy zestaw skrótów do zarządzania projektami i zadaniami

PROGRAM KURSU :

Odtwórz wideo

To moduł wprowadzający do kursu online. Z lekcji w nim zawartych dowiesz się co zawiera kurs,  jaka jest struktura modułów i lekcji oraz jak korzystać z platformy kursowej.

W tym module znajdziesz pełne wprowadzenie do aplikacji Skróty od podstaw. Poznasz interfejs aplikacji zarówno na iPhonie jak i iPadzie. W szczegółach dowiesz się jak aplikacja Skróty osadzona jest w systemie iOS/iPadOS i jak szerokie możliwości przed Toba otwiera. W tym module zrobisz też swój pierwszy Skrót. 

Jak to się mówi „first things first” ;). W lekcjach tego modułu znajdziesz proste objaśnienie głównych funkcji Skrótów, takich jak: zmienne, warunkowanie „jeśli”, menu i lista czy rodzaje powtarzania czynności. Wszystko po to by już na początku przyswoić te funkcje, które najczęściej występują w Skrótach i niejako tworzą podstawę jego działania.

W kursie Skrótów uczymy się kontekstowo. Dlatego już w pierwszym module tematycznym jakim jest Lokalizacja rozpoczynamy solidne szkolenie z konstruowania Skrótów. Nauczysz się tworzyć świetne automatyzacje oparte o lokalizacje, których użyjesz zarówno w pracy jak i życiu prywatnym. 

To moduł, który odkryje przed Toba wszystkie tajniki obsługi systemowych Notatek za pomocą Skrótów. Utwórz notatkę, znajdź notatki wg określonych kryteriów, dodaj podyktowaną treść do wskazanej notatki… To tylko kilka możliwości, które dają Skróty w zakresie Notatek. 

Ten moduł przygotuje Cię do pracy z tekstem jak: zmiana wielkości liter, dzielenie i łączenie tekstu czy dyktowanie i tłumaczenie na inne języki. Wiedza nabyta w tych lekcjach otworzy Cię na mnóstwo niesamowitych zastosowań tych funkcji w przeróżnych Skrótach o różnym przeznaczeniu. 

Pewnie jak każdy używasz poczty email. W tym module poznasz możliwości Skrótów w tym zakresie oraz nauczysz się automatyzować tworzenie oraz wysyłkę maili.

W lekcjach tego modułu znajdziesz wiele pomysłów na przyśpieszenie i automatyzacje tworzenia oraz wysyłki Wiadomości zarówno tych prywatnych jak i służbowych.

Poznaj niesamowite możliwości przyśpieszania pracy z kalendarzem. Sprawnie dodawaj wydarzenia, jednym kliknięciem sprawdzaj listę wydarzeń w kalendarzu na dziś, raportuj ilość spotkań w bieżącym tygodniu czy wyślij automatyczna wiadomość do uczestników spotkania, że się spóźnisz. Funkcje Skrótów związane z kalendarzem to naprawdę ogromna moc automatyzacji.

W wielu świetnych Skrótach będziesz mieć potrzebę operowania datą. Ten moduł przygotuje Cię do tego jak korzystać z tych funkcji oraz jak korygować i formatować informację o dacie. 

Aplikacja „Przypomnienia” w ekosystemie Apple to już naprawdę bardzo solidne narzędzie do organizacji mniejszych i większych zadań czy przypomnień. Ten moduł odmieni Twoje korzystanie z tej aplikacji. Zdziwisz się jak wiele niesamowitych zastosowań tej aplikacji możesz uwolnić przy pomocy Skrótów i korzystać bez żadnych ograniczeń w życiu prywatnym i służbowym.  

Operowanie zdjęciami w aplikacji Skróty to naprawdę świetna zabawa. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziesz w lekcjach tego modułu kilku zastosowań biznesowych. Tworzenie siatki ze zdjęć, dodawanie na zdjęcie napisu z jego lokalizacją, wycinanie postaci z tła czy automatyczna zmiana rozmiaru zdjęcia na Twoje potrzeby… To tylko kilka możliwości jaką daje automatyzacja zdjęć w Skrótach. 

Ciężko wyobrazić sobie korzystanie z iPhone’a czy iPad’a bez korzystania z Plików i Folderów. W lekcjach zawartych w tym module poznasz wiele Skrótów, które zwiększą Twoją wydajność i przyśpieszą codzienną pracę z plikami.

To rozwinięcie modułu „Pliki i Foldery”. W tym module dowiesz się jak stworzyć Skróty, które pomogą Ci w przeróżnych operacjach w obrębie różnych dokumentów. Złączenie tekstów z dwóch i więcej plików PDF czy Skrót czytający dla Ciebie treść wskazanego dokumentu to tylko część z automatyzacji przedstawionych w lekcjach tego modułu. 

Przeglądarka internetowa to chyba najczęściej wykorzystywana aplikacja na Twoim iPhonie czy iPadzie. Poznaj Skróty, które usprawnią wyszukiwanie treści w internecie oraz obsługę innych funkcji przeglądarki Safari. 

Chcesz by Skrót sprawdził dla Ciebie jakie jest prawdopodobieństwo opadów w lokalizacji Twojego spotkania lub przeczytał szczegółowy raport pogodowy na aktualny dzień – koniecznie zajrzyj do lekcji zawartych w tym module. 

Poznaj możliwości obsługi aplikacji Apple Music poprzez Skróty, wskazuj, na których głośnikach ma grać Twoja ulubiona muzyka, stwórz swój podręczny, wielofunkcyjny pilot odtwarzania multimediów. Wszystko dzięki prezentowanym w lekcjach tego modułu Skrótach. 

Ten moduł to solidna dawka wiedzy jak operować w aplikacji Skróty kontaktami, ich udostępnianiem oraz wykonywaniem połączeń. Chcesz szybko wykonać połączenie telefoniczne do uczestnika spotkania zapisanego w Twoim kalendarzu – zrób lub pobierz taki Skrót z jednej z lekcji wchodzącej w skład tego modułu. 

Moduł przedstawia niesamowite możliwości aplikacji Skróty w obrębie wszelkiego typu kalkulacji, prostych i bardziej złożonych obliczeń, nie tylko tych stricte matematycznych…

Ogromne możliwości funkcji Słownik nie przestają mnie zadziwiać. W tym module zawarłem wiedzę jak z nich korzystać i tworzyć niesamowite optymalizacje w codziennym życiu domowym i tym związanym z pracą. 

Skróty to również metody sterowania Twoim osobistym urządzeniem. Aktywacja HotSpot’a, tryb oszczędzania energii czy kontekstowa zmiana tapety Twojego iPhone’a czy iPada. To tylko kilka z możliwości, które dają funkcje aplikacji Skróty. 

Tworzenie automatyzacji to chyba to co w Skrótach najlepsze. Poza samymi Skrótami –  które są automatyzacją samą w sobie – możesz konfigurować aktywację Skrótów w taki sposób aby nie wymagało to nawet jednego tapnięcia w ekran urządzenia. Uruchamianie Skrótu dodającego produkty do listy zakupów kiedy zbliżysz iPhone do drzwi lodówki, automatyczne odczytanie pełnego raportu dnia na HomePodzie po tym jak wyłączysz budzik iPhone’a czy przełączenie na tryb skupienia „Praca” kiedy Twoje urządzenie zaloguje się w miejscu pracy. To tylko mały wycinek wyzwalania automatyzacji. W tym module poznasz wszystkie, które oferuje aplikacja Skróty. 

Ten moduł to okazała biblioteka świetnych Skrótów z przeróżnych kategorii i o różnym zastosowaniu. To uzupełnienie dla zbioru jaki tworzą dziesiątki Skrótów zawartych w pozostałych modułach tematycznych kursu. 

To moduł zarezerwowany dla bardziej zaawansowanych konceptów zastosowania funkcji aplikacji Skróty, które mogą Ci się przydać. Lekcje w nim zawarte zwykle dotyczą rozwiązań, które pomagają obejść różnego typu ograniczenia aplikacji Skróty. Przykładami są koncepty „base64” czy „x-callback”

Aplikacja Skróty od Apple to nie tylko iPhone czy iPad. Pełna wersja aplikacji działa również na Mac’u i w ograniczonym zakresie na Apple Watch. Zatem w tym module krótko omówione są pozostałe platformy, na których znajdziesz Apple Shortcuts. 

W tym module omówione są wszystkie nowości w aplikacji Skróty, które przyniosły nowe systemy iOS i iPadOS 17

ZOBACZ PRZYKŁADOWE LEKCJE

Prowadzę blog oraz kanał na YouTube o tematyce produktywności. Odwiedź mnie w moich social mediach

Swietnie, że zadajesz mi pytanie. Ja sam tez zwykle chcę pozbyć się wszelkich wątpliwości zanim dokonam jakiegokolwiek zakupu. Napisz niżej każde pytanie jakie Cię nurtuje a ja bardzo chętnie na nie odpowiem.

Uwaga❗️ Na pewno otrzymasz ode mnie odpowiedź, więc jeśli nie znajdziesz jej w skrzynce odbiorczej sprawdź czeluścia SPAMu 😉