KALENDARZ REZERWACJI BEZ MIESIĘCZNYCH OPŁAT

Chcesz wygodnie zarządzać kalendarzem swoich rezerwacji bez comiesięcznych opłat na rzecz popularnych aplikacji do zarządzania rezerwacjami ? Wystarczy, że masz iPhone’a lub iPad’a oraz darmową aplikację Skróty od Apple. Jak to działa ? Zobacz prezentację na załączonym video. Wystarczy Twój iPhone lub iPad i jednorazowa opłata. Dostosowuję funkcjonalności pod Twój biznes, instaluję na Twoim urządzeniu, a Ty możesz  zarządzać swoim biznesem bez comiesięcznych opłat.

Odtwórz wideo

Co zawiera pakiet :

Korzyści

🟣 Płacisz niewielką kwotę za wdrożenie i już zawsze korzystasz za darmo 🟣 Oszczędzasz tysiące złotych rocznie nie płacąc aplikacjom 🟣 Funkcjonalności można dowolnie modyfikować pod Twoje potrzeby 🟣 Nielimitowane powiadomienia SMS i żadnych ukrytych opłat

CENA PAKIETU: 490 zł netto

płacisz raz i żadnych więcej opłat

Gdzie jest "haczyk"..?

Nigdzie 😊 Po prostu nie każdy wie, że do każdego iPhona, iPada i Mac’a Apple dołącza darmową aplikację Skróty, która służy do budowania skryptów i automatyzacji. Mając odpowiednią wiedzę możesz zaprojektować dowolne automatyzacje i funkcjonalności (tzw. kolejki czynności). Korzystając z pakietu Skrótów przygotowanego przeze mnie dla branży beauty nie musisz mieć żadnej wiedzy z zakresu obsługi aplikacji „Skróty”. Po wdrożeniu zostawiam Ci gotowe, intuicyjnie nazwane ikony na ekranie Twojego iPhona lub iPada z poszczególnymi funkcjami. W taki sposób wygodnie zarządzasz wieloma procesami w swoim salonie – w tym rezerwacjami. 

Zobacz galerię funkcjonalności

Prowadzę blog oraz kanał na YouTube o tematyce produktywności, uczę automatyzacji w aplikacji Skróty

Swietnie, że zadajesz mi pytanie. Ja sam tez zwykle chcę pozbyć się wszelkich wątpliwości zanim dokonam jakiegokolwiek zakupu. Napisz niżej każde pytanie jakie Cię nurtuje a ja bardzo chętnie na nie odpowiem.

Uwaga❗️ Na pewno otrzymasz ode mnie odpowiedź, więc jeśli nie znajdziesz jej w skrzynce odbiorczej sprawdź czeluścia SPAMu 😉