KALENDARZ REZERWACJI BEZ MIESIĘCZNYCH OPŁAT

Chcesz wygodnie zarządzać kalendarzem swoich rezerwacji bez comiesięcznych opłat na rzecz popularnych aplikacji do zarządzania rezerwacjami ? Wystarczy, że masz iPhone’a lub iPad’a oraz darmową aplikację „Skróty” od Apple. Jak to działa ? Zobacz prezentację na załączonym video. Wystarczy Twój iPhone lub iPad i jednorazowa opłata. Dostosowuję funkcjonalności pod Twój biznes, instaluję na Twoim urządzeniu, a Ty możesz  zarządzać swoim biznesem bez comiesięcznych opłat.

Co zawiera pakiet :

Korzyści

🟣 Płacisz niewielką kwotę za wdrożenie i już zawsze korzystasz za darmo 🟣 Oszczędzasz tysiące złotych rocznie nie płacąc aplikacjom 🟣 Funkcjonalności można dowolnie modyfikować pod Twoje potrzeby 🟣 Nielimitowane powiadomienia SMS i żadnych ukrytych opłat

CENA PAKIETU: 490 zł netto

* cena dla jednego punktu sprzedaży ** płacisz raz i żadnych więcej opłat

Gdzie jest "haczyk"..?

Nigdzie 😊 Po prostu nie każdy wie, że do każdego iPhona, iPada i Mac’a Apple dołącza darmową aplikację „Skróty”, która służy do budowania skryptów i automatyzacji. Mając odpowiednią wiedzę możesz zaprojektować dowolne automatyzacje i funkcjonalności (tzw. kolejki czynności). Korzystając z pakietu Skrótów przygotowanego przeze mnie dla branży beauty nie musisz mieć żadnej wiedzy z zakresu obsługi aplikacji „Skróty”. Po wdrożeniu zostawiam Ci gotowe, intuicyjnie nazwane ikony na ekranie Twojego iPhona lub iPada z poszczególnymi funkcjami. W taki sposób wygodnie zarządzasz wieloma procesami w swoim salonie – w tym rezerwacjami. 

Zobacz galerię funkcjonalności

Prowadzę blog oraz kanał na YouTube o tematyce produktywności, uczę automatyzacji w aplikacji Skróty

Wypełnij formularz a ja niezwłocznie skontaktuję się z Tobą. Podane informacje nie są jednoznaczne ze złożeniem zamówienia. Ewentualne zamówienie potwierdzisz na dalszym etapie po pierwszym kontakcie z mojej strony. 

Krok 1: Uzupełnij dane kontaktowe. Pamiętaj o wpisaniu adresu e-mail i/lub nr telefonu.
Krok 2: Podaj dane o swojej działalności, w której chcesz wdrożyć system rezerwacji.

KURS ONLINE

„Zwiększ produktywność dzięki współpracy Twoich iUrządzeń”

Skorzystaj z kodu rabatowego 10% "iproduktywnie10"

Kurs online z aplikacji Skróty od Apple